sobota, czerwiec 24, 2017

Powitanie lata 23.06.2017

W piątkowe popołudnie 23 czerwca Gronity przywitały lato! Na placu za świetlicą Stowarzyszenie GARIAN i Rada Sołecka z pomocą mieszkańców zorganizowała sąsiedzką imprezę „Powitanie lata” . .....

W piątkowe popołudnie 23 czerwca Gronity przywitały lato! Na placu za świetlicą Stowarzyszenie GARIAN i Rada Sołecka z pomocą mieszkańców zorganizowała sąsiedzką imprezę „Powitanie lata” .

Tego dnia pogoda napędziła dużo strachu, od rana padało, ale nasze zaklęcia pomogły i wieczór był przepiękny!

Przywitaliśmy lato muzycznie , świetny koncert zagrał zespół „Dobre Wino”. Brawo chłopaki! Cieszę się, że zawsze jesteście z nami i z Gronitami! Nie wyobrażaliśmy sobie innego zespołu, który mógłby zagrać pierwszy koncert na deskach naszej wiaty. Dzięki Wam „odczarowaliśmy” plac za świetlicą i okazało się, że to świetne miejsce do muzykowania i … biesiadowania. Było ognisko i kiełbaski od GARIANA, pyszności przyniesione przez uczestników (szczególnie rewelacyjne ciasta i sałatki!) oraz wicie wianków i długie sąsiadów rozmowy …

Koncert „Dobrego Wina” i jak się okazuje słynna już dobra atmosfera Gronit przyciągnęła gości z Gietrzwałdu, Olsztyna, a nawet Niemiec. Było nam bardzo miło Was gościć.

W czasie imprezy zbieraliśmy również fundusze na operację serduszka małego mieszkańca gminy Gietrzwałd – Miłosza Żmitro. Dziękuję wszystkim tym, którzy włączyli się do akcji pomocy Miłoszkowi i wsparli ją finansowo.

Pięknie przywitaliśmy lato i życzę wszystkim, żeby właśnie takie było : pogodne, kolorowe, wesołe, uśmiechnięte, pełne pozytywnych ludzi, wspaniałego nastroju i dobrej muzyki … po prostu piękne!


Dorota Grzeszczuk


Spotkanie dofinansowane było z dotacji otrzymanej z gminy Gietrzwałd.

 

Do Galerii